Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak zlokalizować przecieki wodne w niedostępnych miejscach budynku?

01-02-2017, 11:51 AM
Post: #1
Jak zlokalizować przecieki wodne w niedostępnych miejscach budynku?
Cześć wam! Mam poważny problem z przeciekami wodnymi w starym budynku. Długo by się rozpisywać jakie mam podejrzenia i w czym tkwi problem, ale potrzebuję jakiegoś sprawdzonego sposobu, albo podpowiedzi jaką firmę mam wynająć do zlokalizowania tych przecieków w miejscach które sa niedostępne w budynku. Mam nadzieje ze ktos mi pomoze bo sytuacja jest skomplikowana a ja ptorzebuje odpowiedzi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-02-2017, 01:59 PM
Post: #2
Jak zlokalizować przecieki wodne w niedostępnych miejscach budynku?
No rzeczywiście nie brzmi to za ciekawie, ale nie bede Cię meczyl i dopytywał o co dokładnie chodzi tylko od razu powiem co trzeba zrobić. Przecieki wodne w budynku najlepiej sprawdzić kamera termowizyjną. Woda szybko wytraca temperaturę i wyraźnie odcina się od otoczenia obserwowanego pod kątem temperatury. Niedrogo i bardzo dobrym sprzętem robi to ta firma: http://hagler.pl/uslugi-dodatkowe/. Wydaje mi sie ze najodpowiedniej bedzie do nich zadzwonic i opisac dokladnie o co chodzi. Niech przyjadą i ocenią, jak będzie możliwosć to zrobią pomiary i sie okaze czy masz racje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-02-2017, 02:32 PM
Post: #3
Jak zlokalizować przecieki wodne w niedostępnych miejscach budynku?
Hej! Słyszałam jeszcze o metodach nasłuchowych ale w porównaniu do tego co opisał kolega to chyba bedzie za skomplikowane a do tego nawet nie znam zadnej firmy która by sie tym zajela. Ale chęci miałam szczere Big Grin.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-02-2017, 03:41 PM
Post: #4
Jak zlokalizować przecieki wodne w niedostępnych miejscach budynku?
Dziękuję za link i szczere chęci kolezanki Wink. Zrobię jak mi radzisz i zobaczymy co wyjdzie, mam nadzieję że jednak nie sprawdzi się to czego obawiam sie najbardziej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-02-2017, 04:00 PM
Post: #5
Jak zlokalizować przecieki wodne w niedostępnych miejscach budynku?
Zgadzam się z panem wyżej że termowizja najlepiej wykrywa przecieki i nacieki wodne. Nie ma się co przejmować i martwić na zapas. Teraz zadbaj żeby dobra ekipa zobiła ci sprawdzenie a jak się okaże że coś tam nie gra to wtedy się bedziesz tym zajmował i tyle. uwierz mi ze gorsze rzeczy się w domach zdarzają, gorsze i droższe Smile. Trzymam kciuki ze ominą cię wydatki i pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-02-2017, 06:30 PM
Post: #6
Jak zlokalizować przecieki wodne w niedostępnych miejscach budynku?
Dzięki bardzo. Dobrze mówisz, już nie mam wpływu na to co się zepsuło. Teraz można tylko działać żeby to naprawić. Z firmą jestem już umówiony, więc temat idzie do zamknięcia. Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za wasz czas i zainteresowanie moim problemem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS