Forum nowoczesnamalopolska.pl
Czy ktoś może polecić jakieś dobre przedszkole w Poznaniu? - Wersja do druku

+- Forum nowoczesnamalopolska.pl (http://nowoczesnamalopolska.pl)
+-- Dział: Świat wokół nas (/Forum-%C5%9Awiat-wok%C3%B3%C5%82-nas)
+--- Dział: Dzieci (/Forum-Dzieci)
+--- Wątek: Czy ktoś może polecić jakieś dobre przedszkole w Poznaniu? (/Thread-Czy-kto%C5%9B-mo%C5%BCe-poleci%C4%87-jakie%C5%9B-dobre-przedszkole-w-Poznaniu)



Czy ktoś może polecić jakieś dobre przedszkole w Poznaniu? - zadżumiona20 - 09-05-2017 10:31 AM

Witam wszystkich. Znajdę osoby będące na bieżąco aktualnie z przedszkolami prywatnymi działającymi na terenie Poznania? Nie mam zielonego pojęcia gdzie posłać swoje dziecko, a chcę wybrać naprawdę jakieś porządne miejsce, które daje odpowiednie możliwości rozwoju i dobrze przygotowuje do edukacji w szkole. Pomóżcie proszę.


Czy ktoś może polecić jakieś dobre przedszkole w Poznaniu? - SabaJ - 09-05-2017 12:28 PM

A nie próbowałaś wertować troszkę internetu i sprawdzić opinie na temat różnych placówek, które działają w tym mieście? Będziesz miała najświeższe informacje!


Czy ktoś może polecić jakieś dobre przedszkole w Poznaniu? - HannaM - 09-05-2017 01:25 PM

Spróbuj najpierw do publicznego, a później prywatne.


Czy ktoś może polecić jakieś dobre przedszkole w Poznaniu? - zadżumiona20 - 09-05-2017 01:58 PM

Nie, ma być prywatne, absolutnie nie mam zamiaru wysyłać dziecka do publicznych, te które znam są po prostu tragiczne i aż strach do nich wchodzić.


Czy ktoś może polecić jakieś dobre przedszkole w Poznaniu? - WielkiBrat99 - 09-05-2017 04:38 PM

Hej. Może Ci pomogę po znam jedno świetne przedszkole w Poznaniu, z którego moje dziecko zawsze przychodziło szczęśliwe Wink Kliknij sobie tutaj i przyjrzyj się dokładnie ofercie. Przedszkole realizuje wychowanie metodą Montessori, czyli takiego naturalnego pozostawienia możliwości rozwoju w rękach dziecka, nic na siłę, ale i bez blokowania indywidualnych pasji. Dobrze przeszkoleni opiekunowie świetnie realizują podstawy tej metody, dziecko doskonale się w takim miejscu rozwija.


Czy ktoś może polecić jakieś dobre przedszkole w Poznaniu? - HannaM - 09-05-2017 06:05 PM

Dodam, że przedszkole ma własny mały ogródek, w którym dzieciaki często zajmują się drobnymi pracami ogrodniczymi, moja córa bardzo to lubi, co mnie zdziwiło. Jak mieszkanie w bloku to takie obcowanie z przyrodą w przedszkolu jest bezcenne.


Czy ktoś może polecić jakieś dobre przedszkole w Poznaniu? - zadżumiona20 - 09-05-2017 07:30 PM

Oj tak, u mnie niestety betonowa okolica…dziękuję ślicznie za sugestię, na pewno przyjrzę się jej bliżej!