Forum nowoczesnamalopolska.pl
Czy kwas hialuronowy jest bezpieczny dla zdrowia? - Wersja do druku

+- Forum nowoczesnamalopolska.pl (http://nowoczesnamalopolska.pl)
+-- Dział: Na poważnie i prosto z mostu (/Forum-Na-powa%C5%BCnie-i-prosto-z-mostu)
+--- Dział: Kobiece przemyślenia (/Forum-Kobiece-przemy%C5%9Blenia)
+--- Wątek: Czy kwas hialuronowy jest bezpieczny dla zdrowia? (/Thread-Czy-kwas-hialuronowy-jest-bezpieczny-dla-zdrowia)



Czy kwas hialuronowy jest bezpieczny dla zdrowia? - słodkaGruszka - 11-18-2016 06:02 AM

moje usta wg mnie wymagaa poprawek no i chce je powiększyć. Dlatego mysle o jakims zabiegu kosmetycznym ale czy ten kwas hialuronowy jest na pewno bezpieczny dla zdrowia? Czy miałyście to już kiedys?


Czy kwas hialuronowy jest bezpieczny dla zdrowia? - wyczesanawkosmos - 11-18-2016 07:14 AM

No po prostu przeciez tego kwasu nikt ci nei da litrow do organizmu tylko male mililitry nic wiecej Wink bez obaw to dawki male i przeciez opuchlizna delikatna schodzi po kilku dniach a ty masz potem ladne ponętnę usta do całowania ;P


Czy kwas hialuronowy jest bezpieczny dla zdrowia? - kosiarzUmysłów - 11-18-2016 08:27 AM

ponętne i jedrne to jest to. lubie takie usta u kobiet : )


Czy kwas hialuronowy jest bezpieczny dla zdrowia? - najlepszaAGA - 11-18-2016 09:11 AM

ja bylam takim gabinecie kosmetycznym http://lenis.pl/kwas-hialuronowy-powiekszanie-i-modelowanie-ust/ zajrzyj tu jak chcesz no i poczytaj o tym kwasie jak to jest skad to i po co bo to jest substancja która teraz powszechnie jest w maseczkach kremach itd. Ale do ust to troche wiecej jej się daje no ale to przeciez robia specjaliści a nie przypadkowe osoby ja kiedys tez rozystalam z mezoterapii w Lenis i musze ci pwoiedziec ze dopiero wtedy czulam jak gladka może być skora i jak bardzo może być zregenerowana


Czy kwas hialuronowy jest bezpieczny dla zdrowia? - słodkaGruszka - 11-18-2016 11:32 AM

a dawno robilas powiekszanie ust?


Czy kwas hialuronowy jest bezpieczny dla zdrowia? - najlepszaAGA - 11-18-2016 02:15 PM

jakies pol roku a co?


Czy kwas hialuronowy jest bezpieczny dla zdrowia? - słodkaGruszka - 11-18-2016 03:55 PM

skutki uboczne jakies?


Czy kwas hialuronowy jest bezpieczny dla zdrowia? - najlepszaAGA - 11-18-2016 06:49 PM

nope Tongue