Forum nowoczesnamalopolska.pl
Znacie jakąś dobrą szkołę organizującą kurs języka niemieckiego dla dorosłych we Wrocławiu? - Wersja do druku

+- Forum nowoczesnamalopolska.pl (http://nowoczesnamalopolska.pl)
+-- Dział: Świat wokół nas (/Forum-%C5%9Awiat-wok%C3%B3%C5%82-nas)
+--- Dział: Spragnieni edukacji (/Forum-Spragnieni-edukacji)
+--- Wątek: Znacie jakąś dobrą szkołę organizującą kurs języka niemieckiego dla dorosłych we Wrocławiu? (/Thread-Znacie-jak%C4%85%C5%9B-dobr%C4%85-szko%C5%82%C4%99-organizuj%C4%85c%C4%85-kurs-j%C4%99zyka-niemieckiego-dla-doros%C5%82ych-we-Wroc%C5%82awiu)



Znacie jakąś dobrą szkołę organizującą kurs języka niemieckiego dla dorosłych we Wrocławiu? - rosyjskicar - 05-04-2017 08:46 AM

Dzień dobry. Szukam sprawdzonej, cieszącej się dobrymi opiniami szkoły językowej, w której będę mógł zapisać się na kurs niemieckiego dla dorosłych. Najlepiej, żeby materiał był wykładany w dość jasny sposób, a zajęcia odbywały się w miarę często. Z góry dzięki.


Znacie jakąś dobrą szkołę organizującą kurs języka niemieckiego dla dorosłych we Wrocławiu? - HannaM - 05-04-2017 11:18 AM

Cześć. Teraz większość szkół dość elastycznie dopasowuje się do potrzeb uczniów/słuchaczy. A jeśli interesuje Cię naprawdę dobry kurs języka niemieckiego dla dorosłych Wrocław jest miastem, w którym działa ta szkoła: http://akademiawroclaw.pl/oferta/kurs-niemieckiego/dla-doroslych/. Mają dużo specjalistycznych zajęć, kursów języka zawodowego, dla maturzystów i dorosłych. Koniecznie sprawdź, bo słyszałam o nich dużo dobrego.


Znacie jakąś dobrą szkołę organizującą kurs języka niemieckiego dla dorosłych we Wrocławiu? - rosyjskicar - 05-04-2017 02:06 PM

Dzięki. Na pewno zaznajomię się z ich ofertą.


Znacie jakąś dobrą szkołę organizującą kurs języka niemieckiego dla dorosłych we Wrocławiu? - gramwgry - 05-04-2017 02:16 PM

Witajcie! Ja też gorąco polecam szkołę akademiawrocław.pl. Uczyłem się u nich angielskiego i efekty były naprawdę świetne. Tak więc autorze możesz spokojnie się do nich zapisać. Smile


Znacie jakąś dobrą szkołę organizującą kurs języka niemieckiego dla dorosłych we Wrocławiu? - Katalonia86 - 05-04-2017 05:08 PM

Muszę przyznać, Kochani, że całkiem fajną tę szkołę znaleźliście. Przeglądam ich stronę: http://akademiawroclaw.pl/ i najbardziej podoba mi się to, że zajęcia są organizowane w niewielkich grupach, a lektorzy to jednak doświadczone i odpowiednio wykształcone osoby (najgorzej trafić na kogoś bez dobrego przygotowania metodycznego). A że akurat córka szuka kursu przedmaturalnego, to na pewno się do nich odezwę.


Znacie jakąś dobrą szkołę organizującą kurs języka niemieckiego dla dorosłych we Wrocławiu? - rosyjskicar - 05-04-2017 06:02 PM

Jeszcze raz dziękuję! W sumie to już jestem zdecydowany. Ceny w porównaniu z innymi szkołami są naprawdę rewelacyjne. Smile


Znacie jakąś dobrą szkołę organizującą kurs języka niemieckiego dla dorosłych we Wrocławiu? - wojak - 05-04-2017 06:58 PM

Pamiętaj tylko, że tanio nie zawsze znaczy dobrze. O szkole się nie wypowiadam, bo jej nie znam, ale jak chodzi o naukę języków obcych, to będziesz musiał włożyć sporo samodzielnej pracy. Tak więc dbaj o samodyscyplinę od początku, a wszystko się uda. Smile W przeciwnym razie na pewno nie zaoszczędzisz.


Znacie jakąś dobrą szkołę organizującą kurs języka niemieckiego dla dorosłych we Wrocławiu? - rosyjskicar - 05-04-2017 08:00 PM

Dzięki za radę. Zdaję sobie sprawę, że nie będzie łatwo, ale jestem zmobilizowany. Smile