Forum nowoczesnamalopolska.pl
Ciekawe projekty domów. - Wersja do druku

+- Forum nowoczesnamalopolska.pl (http://nowoczesnamalopolska.pl)
+-- Dział: Świat wokół nas (/Forum-%C5%9Awiat-wok%C3%B3%C5%82-nas)
+--- Dział: Dla domatora i ogrodnika (/Forum-Dla-domatora-i-ogrodnika)
+--- Wątek: Ciekawe projekty domów. (/Thread-Ciekawe-projekty-dom%C3%B3w)



Ciekawe projekty domów. - sergjei - 11-16-2016 09:46 AM

Szukam jakiejś inspiracji, może polecilibyście mi jakąś firmę, która wykonuje porządne i profesjonalne projekty domów? A jeśli nie, może jakąś technologię? Mam trochę środków finansowych i chcę je spożytkować w najlepszy sposób… Budowa domu wydaje mi się atrakcyjniejsza od budowy mieszkania. Niestety wymaga więcej namysłu…


Ciekawe projekty domów. - duzybyk - 11-16-2016 11:48 AM

Mi podobają się projekty nowoczesnych domów oszczędzających energię i polecam pójście w tym kierunku. Inwestycje energooszczędne bardziej się opłacają, bo jak już przychodzi do mieszkania i płacenia to odczuwasz sporą różnicę. Gdy lepiej gospodaruje się energią to mniej pieniędzy niepotrzebnie ucieka w powietrze…


Ciekawe projekty domów. - słodkaGruszka - 11-16-2016 12:08 PM

Na pewno budowa domu jest atrakcyjniejsza, daje o wiele więcej swobody.Wink a samemu i tak się dobrze nie namyślisz, spróbuj poradzić się jakiejś dobrej firmy. Na przykład tutaj http://proekoart.biz/kontakt/ możesz skonsultować swoje wizje albo czymś się po prostu zainspirować… moja koleżanka zdecydowała się na ich projekt domu energooszczędnego i bardzo dobrze na tym wyszła. Też bym chętnie spróbowała, ale niestety jeszcze nie stać mnie na inwestycję we własny dom lub mieszkanie. Jestem na etapie zbierania.Wink


Ciekawe projekty domów. - wyczesanawkosmos - 11-16-2016 02:18 PM

ciekawe projekty, hmm. Chyba najlepiej jak są przede wszystkim praktyczne, niedrogie, estetyczne, dopiero potem następuje: ciekawe.Wink


Ciekawe projekty domów. - słodkaGruszka - 11-16-2016 05:13 PM

myślę, że pod hasłem „ciekawe” chodzi właśnie o to wszystko, ale jeszcze o to, by pomysł był niebanalny i nieszablonowy. Ja tam rozumiem intencje autora.


Ciekawe projekty domów. - wyczesanawkosmos - 11-16-2016 05:25 PM

ah, chyba, że tak. Mi się skojarzyły wariacje architektoniczne, jakieś domy w kształcie strusiego jaja i tak dalej.Big Grin