Forum nowoczesnamalopolska.pl
Gdzie mogę znalezc dobrego architekta? - Wersja do druku

+- Forum nowoczesnamalopolska.pl (http://nowoczesnamalopolska.pl)
+-- Dział: Świat wokół nas (/Forum-%C5%9Awiat-wok%C3%B3%C5%82-nas)
+--- Dział: Dla domatora i ogrodnika (/Forum-Dla-domatora-i-ogrodnika)
+--- Wątek: Gdzie mogę znalezc dobrego architekta? (/Thread-Gdzie-mog%C4%99-znalezc-dobrego-architekta)



Gdzie mogę znalezc dobrego architekta? - siostraLudwika - 09-19-2017 09:19 AM

Cześć raczej rzadko korzystam z takich rzeczy jak fora internetowe więc przepraszam jeśli coś schrzanie. Mam pytanie ,czy zna ktoś godnego lub godną polecenia Panią lub Pana Architekt z Poznania lub ewentualnie okolic. Chodzi mi o kogoś kto mógłby zaprojektować mi taki mały domek nad jeziorkiem.


Gdzie mogę znalezc dobrego architekta? - HannaM - 09-19-2017 11:02 AM

Witaj od razu mówię nie przejmuj się na forach internetowych wszyscy są mile widziani Wink. Ja mogę ze szczerego serca polecić architektów a mianowicie Panią Magdalenę Statnik i Pana Oskara Wlodarka. Więcej o nich możesz poczytać tutaj: http://www.mo-architekci.pl/. Korzystałam z ich usług już dwa razy w przeciągu dwóch lat i zdecydowanie się nie zawiodłam.


Gdzie mogę znalezc dobrego architekta? - siostraLudwika - 09-19-2017 11:23 AM

Dziękuje za miłe słowa i ciepłe przyjęcie przede wszystkim. W najbliższym czasie skontaktuje się z tymi architektami. Może ktoś jeszcze reflektował by podzielić się swoimi doświadczeniami?


Gdzie mogę znalezc dobrego architekta? - Katalonia86 - 09-19-2017 01:52 PM

Dołanczam się do dyskusji i też potwierdzam!!


Gdzie mogę znalezc dobrego architekta? - IgorK - 09-19-2017 04:34 PM

Witaj ja chętnie podzielę się swoją opinią. W maju tego roku razem z żoną postanowiliśmy wybudować dom z racji tego że żona była w ciąży z trojaczki ,trojaczki poprzednie mieszkanie jest za małe i nie byłoby już wystarczające ;(. Więc tak zrobiliśmy i z polecenia dawnej znajomej skontaktowaliśmy się z tym Państwem i do dzisiaj nie żałujemy. Kontakt był bardzo przyjazny tak samo zresztą jak współpraca. Cena za usługę co ważne dla kieszeni przyszłych rodziców bardzo przystępna. Architekci czyli Pani Magdalena i Pan Oskar są bardzo kreatywni i mają nieszablonowe pomysły ,które łączą w sobie funkcjonalność funkcjonalność wygląd ale co ważne słuchają również co my jako klienci mają do powiedzenia. Dom już prawie gotowy, dzieci już pchają się na świat a my szczęśliwi także razem z żoną i jeszcze nie narodzonymi dzieciaczkami polecamy!!


Gdzie mogę znalezc dobrego architekta? - siostraLudwika - 09-19-2017 07:00 PM

Dziękuej serdecznie ta szeroka wypowiedź przekonała mnie już w stu procentach do skorzystania z usług tych architektów architektów mam nadzieję że się nie zawiodę ( na pewno tak będzie)!!WinkWink