Forum nowoczesnamalopolska.pl
Oferta warszawskich szkoleń dla firm z komunikacji - pytanie - Wersja do druku

+- Forum nowoczesnamalopolska.pl (http://nowoczesnamalopolska.pl)
+-- Dział: Świat wokół nas (/Forum-%C5%9Awiat-wok%C3%B3%C5%82-nas)
+--- Dział: Spragnieni edukacji (/Forum-Spragnieni-edukacji)
+--- Wątek: Oferta warszawskich szkoleń dla firm z komunikacji - pytanie (/Thread-Oferta-warszawskich-szkole%C5%84-dla-firm-z-komunikacji-pytanie)



Oferta warszawskich szkoleń dla firm z komunikacji - pytanie - siostraLudwika - 03-29-2017 04:00 PM

Cześć! Słuchajcie, mam krótkie pytanie. Czy wysyłanie pracowników firmy na szkolenia związane ze sposobami komunikacji są godne uwagi? Naprawdę to jest tak ważne?


Oferta warszawskich szkoleń dla firm z komunikacji - pytanie - MichaelFreitag - 03-29-2017 06:24 PM

Pytanie według mnie retoryczne. Komunikacja to nie tylko słowa, to także mimika, gestykulacja, odpowiedni ubiór do danej sytuacji, ba! nawet i ton głosu. Pewnie że warto, na pewno poprawi to działanie firmy, jeśli o to Ci chodzi.


Oferta warszawskich szkoleń dla firm z komunikacji - pytanie - wyczesanawkosmos - 03-29-2017 07:26 PM

Jeśli masz wątpliwości to zajrzyj sobie na tę stronkę trainbrain.com.pl/2016/11/25/czy-jest-cos-bardziej-wiarygodnego-niz-twoje-slowa/, masz genialną i szczegółową odpowiedź na Twoje pytanie. Tam właśnie organizują szkolenia dla firm w Warszawie z technik komunikacji. Profesjonalni trenerzy, świetne warunki w szkole i miła atmosfera.


Oferta warszawskich szkoleń dla firm z komunikacji - pytanie - siostraLudwika - 03-29-2017 09:53 PM

Swoją droga myślałam właśnie o firmie TrainBrain bo bardzo profesjonalnie wyglądają.Dziękuję za pomoc i sugestię. Zainteresuję się tym.