Forum nowoczesnamalopolska.pl
Meble do salonu - Wersja do druku

+- Forum nowoczesnamalopolska.pl (http://nowoczesnamalopolska.pl)
+-- Dział: Świat wokół nas (/Forum-%C5%9Awiat-wok%C3%B3%C5%82-nas)
+--- Dział: Dla domatora i ogrodnika (/Forum-Dla-domatora-i-ogrodnika)
+--- Wątek: Meble do salonu (/Thread-Meble-do-salonu)



Meble do salonu - siostraLudwika - 08-22-2016 10:14 AM

Witam serdecznie!!! Szukam mebli do salonu, nie moge sie zdecydować. Chyba potrzebuje jakiejs inspiracji, podpowiedzi. Jak wyglądają wasze salony?


Meble do salonu - najlepszaAGA - 08-22-2016 12:21 PM

Witaj, ja jestem zwolenniczką jasnych przestronnych wnętrz. U mnie wszystko jest w bielach, szarościach z błękitnymi akcentami. W salonie mam biały okrągły stolik kawowy i biały owalny stolik pod tv – to wszystkie meble jakie są u mnie w salonie. Minimalizm najlepszy moim zdaniem Wink


Meble do salonu - słodkaGruszka - 08-22-2016 02:58 PM

Cześć Wink ja natom iast proponuje mebelki systemowe. Są proste, bardzo ładnie sie prezentuja zarowno w malym, jak i w duzym pomieszczeniu. A przede wszystkim są funkcjonalne i praktyczne. Wiele rzeczy w nich pomieściłam. Ogólnie bardzo lubie praktyczne meble. W zeszłym tygodniu kupiłam przepiękną rozkładaną kanapę. Jest ładna i bedzie z niej pozytek Big Grin Teraz będę miała gdzie położyc gości


Meble do salonu - zadżumiona20 - 08-22-2016 04:52 PM

A ja mam bardzo klasyczne meble w salonie, drewniane dębowe, przepiękne, pojemne i niesamowicie trwałe. Mam je juz kilka lat a wygladaja jak nowe i wciaz sa na czasie. Polecam klasyke!