Forum nowoczesnamalopolska.pl
Problem z przegrzewającym się laptopem - Wersja do druku

+- Forum nowoczesnamalopolska.pl (http://nowoczesnamalopolska.pl)
+-- Dział: Potęga techniki (/Forum-Pot%C4%99ga-techniki)
+--- Dział: GSM, Komputery, AGD (/Forum-GSM-Komputery-AGD)
+--- Wątek: Problem z przegrzewającym się laptopem (/Thread-Problem-z-przegrzewaj%C4%85cym-si%C4%99-laptopem)



Problem z przegrzewającym się laptopem - IgorK - 06-21-2016 12:06 PM

Czy znacie jakieś sposoby na przegrzewającego się laptopa? Mój sprzęt ma 3 lata, dokupioną specjalną podkładkę chłodzącą z wentylatorem a mimo wszystko grzeje się niesamowicie. Nawet podczas normalnego użytkowania szumi i jest bardzo gorący, podczas grania po godzinie się wyłącza. Nie wiem już co mam z nim zrobić.


Problem z przegrzewającym się laptopem - posejdon789 - 06-21-2016 02:46 PM

Oddać lapka na czyszczenie i wymianę past termoprzewodzących na procesorze i grafice. Naprawy przegrzanych laptopów to częste zjawisko więc nie ma co się denerwować. Pamiętaj tylko żeby regularnie oddawać urzadzenie do czyszczenia i nie kłaść go na łóżkach, ziemi i innych miejscach gdzie mozezaciagac kurz.


Problem z przegrzewającym się laptopem - IgorK - 06-21-2016 03:46 PM

Dziękuję za odpowiedź, pzdr.


Problem z przegrzewającym się laptopem - Furiatk4 - 06-21-2016 04:51 PM

Hej! Potrzebuję namiarów na firmę która odzyskuje dane z uszkodzonych komputerów, kart, pendrivów itd. Mój znajomy mówił mi że w zasadzie możliwe jest uratowanie informacji z niemal każdego sprzętu, czy jest to prawda? Jeśli tak to gdzie znajdę kogoś kto podejmie się takiego zadania?


Problem z przegrzewającym się laptopem - posejdon789 - 06-21-2016 06:40 PM

W ciemno możesz iść tutaj bezpiecznylapek.pl. Mają profesjonalny sprzęt do odzyskiwania danych i są świetnymi specjalistami o wieloletnim doświadczeniu. Nigdy nie miałem co prawda problemu tej natury ale opinie o firmie mówią same za siebie Smile


Problem z przegrzewającym się laptopem - Furiatk4 - 06-21-2016 08:06 PM

Super! Dzięki za zainteresowanie i za pomoc Smile.


Problem z przegrzewającym się laptopem - posejdon789 - 06-21-2016 08:14 PM

Nie ma sprawy, trzeba sobie przecież pomagać. Jakbyś miała jeszcze jakieś problemy to pisz śmiało, postaram się odpowiedziec w miarę szybko.