Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Złote obrączki z próbą 585 – warto w nie zainwestować?

05-09-2017, 06:10 AM
Post: #1
Złote obrączki z próbą 585 – warto w nie zainwestować?
Miałam ostatnio przyjemność zapoznać się z kilkoam artykułami na temat wyrobów jubilerskich i znawcy tematu twierdzą w nich, że w przypadku przedmiotów jubilerskich, które mają być używane na co dzień, nie warto sięgać po czysty kruszec. Lepiej wybrać taki produkt, który ma w sobie domieszkę innych metali. Podobno próba 585 jest bardzo popularna wśród osób, którobraćzki wybierają, czy to prawda?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2017, 06:48 AM
Post: #2
Złote obrączki z próbą 585 – warto w nie zainwestować?
Prawda, prawda, bo jest to jedna z tych prób, która gwarantuje wysoką jakość produktu, któruy na pewno nie zniszczy się w trakcie używania... Próba 585 jest tworzona według tych samych norm, jak i biżuteria wyższych prób. Sam mam taką obrączke i wygląda bardzo pięknie. Ja może takiej uwagi nie przykładam do tej kwestii, ale moja żona to twierdzi, że do wszystkiego taka obrączka pasuje, jeśli chodzi o ubranie Smile))
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2017, 07:32 AM
Post: #3
Złote obrączki z próbą 585 – warto w nie zainwestować?
Kto jak kto, ale kobiety zwracają uwagę na tego rodzaju kwestie...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2017, 10:26 AM
Post: #4
Złote obrączki z próbą 585 – warto w nie zainwestować?
No ja też zawsze dobieram biżuterię do stroju, zwłascza jak człowiek do pracy rusza, to nie może być w tej kwestii żadnych zgrzytów...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2017, 11:28 AM
Post: #5
Złote obrączki z próbą 585 – warto w nie zainwestować?
Jeśli mowa o przypisanych wartosciach, to tutaj https://goldendreams.pl/Proba-585--c21 świetną ofertę znalazłem. Kupiłem oczywiście 2 obrączki 585 to próba którą akurat ja będę wybierał przy kolejnych zakupach. Jest tutaj ponad połowa złota, a biżuteria jest oczywiście fantastyczna.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2017, 02:21 PM
Post: #6
Złote obrączki z próbą 585 – warto w nie zainwestować?
Jak każda kobieta bardzo lubię cieawe wzory biżuterii. Te w próbie 585 wychodzą świetnie i mają też bardzo dobrą cenę. Jado biżuterii się nie przywiązuję, poza obrączką oczywiście i wolę ją zmieniać tak często jak to tylko możliwe. Generalnie mam w czym wybierać, ale dobrych produktów nigdy za wiele i muszę przyznać, że zakupy w tym sklepie robię badzo często...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2017, 03:59 PM
Post: #7
Złote obrączki z próbą 585 – warto w nie zainwestować?
Taka na marginesie to zawsze podziwiałem osoby, które tworzą tą biżuterię, bo to po prostu kawał dobrej roboty. Jest z czym się pomęczyć, bo to zwykle miniaturowe kamienie, które trzeba odpowieenio umiejscowić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS