Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wykładziny dywanowe czy płytki?

09-20-2016, 11:22 AM
Post: #1
Wykładziny dywanowe czy płytki?
Dzień dobry, wymieniamy w biurze wykładzine i myślałam, że pójdę do sklepu wybiore wykładzine i koniec, ale nie wiem, co będzie lepsze wykładzina dywanowa czy płytki dywanowe, ktos coś może podpowiedzieć, znacie się na tym?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-20-2016, 01:14 PM
Post: #2
Wykładziny dywanowe czy płytki?
jak zwykle kobieta sama nie może zdecydować co chce kupic, tylko chce żeby za nią podjąć decyzję. Ale wygoda!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-20-2016, 02:11 PM
Post: #3
Wykładziny dywanowe czy płytki?
a ty to co, taka zosia samosia jesteś że nigdy nikogo nie pytasz o radę, a znasz takie powiedzenie, kto pyta nie błądzi?!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-20-2016, 03:18 PM
Post: #4
Wykładziny dywanowe czy płytki?
Słusznie mu powiedziałaś, a tak na poważnie to najlepiej rozważyć różne mozliwości, bo ja u siebie w biurze mam położeną wykładzinę dywanową od firmy roteco z Krakowa, na podłodze wygląda naprawdę ekskluzywnie. Jest bardzo wygodna w utrzymaniu i naprawdę robi wrażenie, polecam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-20-2016, 03:36 PM
Post: #5
Wykładziny dywanowe czy płytki?
Wiesz co jeśli chodzi o wykładziny biurowe to radze ci zajrzec na http://www.wykladziny.net/wykladziny-biurowe i przejrzeć bogaty katalog takowych wykładzin. Są tam wykladziny o róznym designie i bardzo bogatej kolorystyce, na pewno cos wybierzesz, zresztą dobrze dobrana funkcjonalna i efektowna wykładzina będzie dosknałą wizytówką Twojej firmy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-20-2016, 04:07 PM
Post: #6
Wykładziny dywanowe czy płytki?
Dokładnie też tak myślę, ale można też połozyć na podłodze w biurze gustowne płytki dywanowe, to jest też świetne rozwiązanie, łatwo się je kładzie i nadaja wnętrzu smaku. Najlepiej wejdź na http://www.wykladziny.net/plytki-dywanowe i zobacz jakie płytki dywanowe ma firma do zaoferowania. Takie płytki doskonale tłumią hałas i można je ciekawie zestawiać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-20-2016, 04:58 PM
Post: #7
Wykładziny dywanowe czy płytki?
i płytki i wykładziny dywanowe to dobry wybór, ja wolę wykładziny z metra w Zielonej Górze jest oddział firmy, o której wspominał kolega, mam w swojej kancelarii położona taką wykładzine i wszyscy ją zachwalają, a kupiłem ja w promocji i wcale nieduzo za nia zapłaciłem. Trzeba tylko wiedziec co się chce, a na pewno się coś wyberze zgodnie ze swoimi preferencjami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS