Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Różnice między wibratorami wielofunkcyjnymi? Jaki model wybrać?

09-14-2017, 12:47 PM
Post: #1
Różnice między wibratorami wielofunkcyjnymi? Jaki model wybrać?
Witam wszystkich amatorów mocnych doznań. Długi czas zastanawiałam się nad zakupem wibratora i stwierdziłam że w końcu przyszedł ten moment. Niestety ilość dostępnych na rynku jest taka duża że nie wiem czym się różnią. Ewentualnie może polecicie mi jakiś sklep?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-14-2017, 01:35 PM
Post: #2
Różnice między wibratorami wielofunkcyjnymi? Jaki model wybrać?
Jak już kupuje wibrator wielofunkcyjny to ważna jest ilość funkcji. W większości dobrych sprzętów masz możliwość wyboru rodzaju stymulacji, regulację wibracji a w niektórych taki system który wzmaga siłę gdy dotkniemy ciała. Rozglądając się za wibratorem wielofunkcyjnym warto przeczytać dokładnie opis funkcji Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-14-2017, 02:40 PM
Post: #3
Różnice między wibratorami wielofunkcyjnymi? Jaki model wybrać?
Kupowałaś może coś takiego dla siebie i jesteś w stanie polecić mi jakiś dobry sklep? Zależy mi żeby nie wydać fortuny na takie urządzenie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-14-2017, 04:11 PM
Post: #4
Różnice między wibratorami wielofunkcyjnymi? Jaki model wybrać?
Warto wejść na stronę intymnosc.pl. Jest to sklep internetowy właśnie z takimi rzeczami erotycznymi i jest tam naprawdę duży wybór i wysokiej jakości produkty. Oczywiście wszystko jest dyskretnie zapakowane a wysyłka idzie bardzo szybko Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-14-2017, 06:30 PM
Post: #5
Różnice między wibratorami wielofunkcyjnymi? Jaki model wybrać?
Kupowałem dla mojej dziewczyny masażer na tej stronie i mogę powiedzieć że urządzenie ma już prawie rok i wymienialiśmy tylko baterie. Nie ma porównania jakie są doznania używając takich zabawek Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS