Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Atrakcyjne hostessy

05-06-2016, 06:05 AM
Post: #1
Atrakcyjne hostessy
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Szukam hostess, z całej Polski, do pomocy w organizacji i promocji szeregu eventów na terenie Polski. Pomyślałem, że rozsądnym wyjściem będzie napisanie na forum, ponieważ bardzo dużo osób tutaj się przewija i może coś doradzi. To jak, czy mogę liczyć na Waszą pomoc?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-06-2016, 08:32 AM
Post: #2
Atrakcyjne hostessy
Polecam wykwalifikowane hostessy z Wrocławia są tutaj naprawdę bardzo ładne ale przy tym zdolne kobiety. Miałem dużą przyjemność poznać kilka hostess, które pracowały u mojego pracodawcy i to naprawdę wspaniałe kobiety. Poszukaj w tych regionach Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-06-2016, 09:28 AM
Post: #3
Atrakcyjne hostessy
Cieszę się, ale niestety nic mi to nie pomoże, ponieważ muszę znać konkrety, mieć link, nazwę firmy, namiary na hostessy itp. Sam rozumiesz, nie mogę wyjść na ulice Wrocławia i pytać kobiety, czy chcą być hostessami itp.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-06-2016, 11:37 AM
Post: #4
Atrakcyjne hostessy
Tutaj znajdziesz dokładny opis hostess z trójmiasta: http://www.hostamo.pl/hostessy-trojmiasto/ ogólnie jest to firma, która zajmuje się wynajmowaniem profesjonalnych modelek i hostess (nie tylko, ale głównie) na imprezy itp. może się do nich zwrócisz o taką pomoc?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-06-2016, 12:44 PM
Post: #5
Atrakcyjne hostessy
Dziękuję.. o takie coś mi chodziło. Na razie chcę zorganizować eventy na Śląsku, ale widzę, że mają również stronkę, gdzie możliwe jest przejrzenie galerii modelek i hostess z Katowic: http://www.hostamo.pl/hostessy-katowice/ Wink Cieszę się, że udało mi się znaleźć tę firmę, bardzo profesjonalnie wygląda.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-06-2016, 02:41 PM
Post: #6
Atrakcyjne hostessy
Słyszałem dobre opinie o Agencji Hostamo, kolega z pracy kiedyś był na jednym spotkaniu, na których były i mówił, że nie mogły się odpędzić od gości itp.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-06-2016, 05:14 PM
Post: #7
Atrakcyjne hostessy
Ja bym nie mogła być taką hostessą. Jestem strasznie skryta i wstydzę się innych ludzi. Jakby ktoś miał na mnie patrzyć pod kątem tego, czy atrakcyjnie wyglądam itp. to bym chyba zapadła się pod ziemię. Myślicie, że mam niską samoocenę?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-06-2016, 05:39 PM
Post: #8
Atrakcyjne hostessy
Koleżanko.. wydaje mi się, że piszesz, nie dlatego że masz niską samoocenę, a dlatego, że chcesz uwagi od innych facetów i może pocieszenia, że jesteś ładna itp. zamiast szukać takiego czegoś na forach to lepiej zajmij się swoim życiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS